lt

Pacientų rankose gimė maži kūriniai, o širdyse skleidėsi didelis džiaugsmas!

2026 04 01


Pacientų rankose gimė maži kūriniai, o širdyse skleidėsi didelis džiaugsmas!

Artėjant gražiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro bendruomenė padovanojo ligoninės pacientams ypatingą laiką kartu – margučių marginimo edukaciją. Kiekvienas margutis tapo ne tik kūrybos vaisiumi, bet ir šilto ryšio, pavasariškos šviesos bei atgimimo, pakilios nuotaikos, bendrystės simboliu.

Direktorė Aušra Nikolajevienė nuoširdžiai dėkojo Klaipėdos Ernesto Galvanausko mokymo centro direktorei Daliai Martišauskienei, tęstinio skyriaus vadovui Aivarui Lajauskui bei visai komandai už jų širdžių gerumą, bendrystę ir skirtą laiką. Ji pabrėžė, kad tokie susibūrimai yra be galo prasmingi bei linkėjo visiems stiprybės, Dievo palaimos bei geros sveikatos.

Klaipėdos Ernesto Galvanausko mokymo centro slaugytojo padėjėjo, individualios priežiūros darbuotojo bei ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo programų mokiniai kartu su mokytojais aplankė ir ligoninės skyriuose esančius pacientus, dalindamiesi nuoširdžiu dėmesiu, geru žodžiu ir šypsena – kiekvienam įteikdami margutį ar saldžių vaišių.

Nuoširdžiai dėkojame už bendrystę bei jaukią iniciatyvą Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro direktorei Daliai Martišauskienei ir visai jūsų komandai!

(0 46) 41 00 79
info@kmslig.lt
K. Donelaičio g. 15