Už gerą slaugą įteikta dovana – mobilus keltuvas

25 lapkričio, 2022

Smagu, kad ne tik kalėdiniu laikotarpiu pajuntame nuoširdų žmonių rūpestį, parodomą dėmesį, įvertinant nelengvą slaugytojo darbą.

Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės slaugytojai jau kurį laiką džiaugiasi  įmonės „Impromedica“ padovanotu  mobiliu pacientų keltuvu „Pro Lift“, kurio vertė per 3000 eurų. Kartu su keltuvu įmonė padovanojo specialių slaugos aksesuarų ir priedų. Jie palengvina slaugytojų darbą ir leidžia patogiai jaustis pacientams, kai reikia atsikelti iš lovos, atsistoti, atsisėsti.

 

 

Visa ši medicininė slaugos įranga buvo padovanota antrajam ligoninės skyriui, kuriame buvo slaugomas geradarių artimas žmogus. „Visi turime senus tėvus, jiems gali būti reikalinga priežiūra slaugos ligoninėje. Čia dirbančios slaugytojos atiduoda daug sveikatos slaugydamos, prižiūrėdamos ligonius. Norėjosi tiesiog palengvinti jų darbą, kad pasaugotų savo stuburus, sunkiai nekeltų, patausotų save“,- sakė „Impromedica“ savininkė, nenorėjusi skelbti savo pavardės. Pasak moters, aukota ne dėl reklamos, o dėl įsitikinimo, kad kiekvienas iš mūsų turime rasti savyje daugiau empatijos vyresniems, ligotiems  žmonėms, pamąstyti, kokios jų gyvenimo, slaugos sąlygos. Pati įmonė veikia naujagimių priežiūros medicininės įrangos srityje.

Antrojo skyriaus vyriausioji slaugos administratorė Laima Petniūnienė pasidžiaugė, kad  pacientų artimieji gerai  įvertina slaugytojų triūsą. „Naujasis keltuvas labai palengvino darbą. Jis lengvai valdomas, patogiai pakelia žmogų, juo galima saugiai nuvežti pacientą į dušą, kitas procedūras. Pacientams keltuvas patinka, jaučiasi gerai, kai tokiu būdu yra pakeliami iš lovos. Geri ir „Care“ firmos diržai, kuriais apsijuosia slaugytojas ir pacientas, todėl keliant nesitraumuoja slaugytojo nugara, o ir ligoniui lengviau. Esame nuoširdžiai dėkingi įmonei už šią reikalingą slaugos įrangą“,- sakė L. Petniūnienė.

Nuotr.: Antrojo skyriaus vyriausioji slaugos administratorė L. Petniūnienė, ligoninės kineziterapeutai Laurynas Gečius ir Giedrius Jackevičius demonstruoja naują keltuvą.

Skip to content