Paliatyviosios slaugos pacientams – naujos funkcinės lovos ir čiužiniai 2020 01 29

6 liepos, 2021

Į atnaujintas Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės paliatyviosios slaugos korpuso (K. Donelaičio g. 15 A) palatas atgabentos ir sustatytos naujos šiuolaikiškos slaugos priemonės – tai 30 funkcinių lovų su čiužiniais ir 30 spintelių prie lovų, taip pat jau gautas 21 kompresinis čiužinys pragulų profilaktikai.

Dėl galimybės keisti lovos padėtį funkcinės lovos suteikia komforto gulinčiam pacientui, o taip pat ir palengvina darbą slaugos personalui. Pulteliu, pritvirtintu prie lovos, galima pasirinkti kelias lovų padėčių funkcijas: reguliuoti lovos aukštį, paciento sėdėjimo poziciją, kojų sulenkimo kampą. Kompresiniai čiužiniai nuo pragulų yra būtini pacientams, kurie visą laiką leidžia patale, nes padeda išvengti ne tik sveikatos problemų, susijusių su ilgu gulėjimu, bet ir suteikia komforto pacientui. Čiužiniai nuo pragulų rekomenduojami ne tik tiems  pacientams, kurie visiškai nejuda, tačiau ir tiems, kurie turi mobilumo galimybę. Iš šiuolaikiškų medžiagų pagaminti čiužiniai suteikia galimybę odai kvėpuoti,  yra labai patogūs gulėti, tad pacientas geriau jaučiasi ne tik fiziškai, tačiau ir psichologiškai.

Atnaujintos jaukios palatos, turinčios visą naują šiuolaikišką slaugos įrangą ir atskirus sanitarinius taškus, čia dirbančią profesionalią slaugos specialistų komandą užtikrins aukščiausio lygio paliatyviosios pagalbos paslaugą  Klaipėdos miesto gyventojams.

Tiek patalpų remontas, tiek modernios funkcinės lovos bei kita įranga įsigytos iš ligoninės vykdomo projekto „Slaugos ir paliatyviosios slaugos paslaugų plėtra pasienio regione“.

Skip to content