Darbuotojams – nauja apranga

6 vasario, 2024
Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės medikai džiaugiasi nauja apranga – jiems nupirkta po 2 komplektus patogių darbo rūbų (palaidinių, kelnių, chalatų). Rūbai ne tik įprastos baltos spalvos, bet ir raudoni, pilkai rožiniai, pilkai melsvi. „Džiaugiamės nauja apranga, ji geros kokybės, nevaržo judesių, pralaidi orui, praktiška. Rūbų spalvos ir mums patiems patinka, pastebi ir pacientai, pagiria, kad atrodom gerai“,- sakė II palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Laima Petniūnienė.
Ligoninės 80 proc. pacientų yra gulintys, tad ne tik personalui, bet ir pacientams reikalinga patogesnė apranga, ypač apsaugant nuo pragulų. Ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Renata Darginavičienė sakė, jog įsigyta specialių kombinezonų komplektas sunkesniems ligoniams, jie iš minkštos medžiagos, patogūs naudoti.
Pasak R. Darginavičienės, atnaujinta ne tik personalo apranga, bet ir darbuotojų darbo ir poilsio sąlygos. „Siekiant aukštesnės paslaugų kokybės ir efektyvumo, pertvarkėme darbo sąlygas. Taip pat atnaujinome darbuotojų poilsio kambarius, nupirkta minkštų baldų. Džiaugiuosi, kad mūsų slaugos personalą papildė nauji profesionalūs slaugos specialistai. Dar galėtume priimti slaugytojų padėjėjų, tad norinčius dirbti maloniai kviečiame pas mus“,- sakė R. Darginavičienė
Nuotraukose: ligoninės priėmimo skyriaus ir II palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus darbuotojai su nauja apranga.

 

 

Skip to content